The Bloody Devils

Mapy a Módy

Herní Módy

Módy

Ted vám zkusím vlastními slovy napsat,jak se hrají některé módy v Call of Duty 2 (CoD 2):

<<<<<-------------------------------------------------------------------------------->>>>>

Mód DM

Tento mód se dá hrát v každé mapě na jakou si vzpomenete. DM (deathmath) Je jinými slovy označen jako ,,VŠICHNI PROTI VŠEM" Slouží jen jako odreagování,každý hraje sám za sebe,vymýšlí si svojí taktiku hry,nemusíte si vymíšlet různá strategická místa. Body jsou nastaveny podle serveru-bud s limitem skore (např. když bude skore omezeno na 40,tak vyhraje ten kdo dovrší nejdřív skore 40) nebo je bez omezení a hledí se na čas mapy....To že vyhraje ten,kdo má na konci nejvyšší skore vám snad nemusím říkat protože jinak nemáte v CoD co dělat :D...Málem jsem zapoměla-znovuzrození-v módu DM se můžete po zabití ihned zrodit

<<<<<-------------------------------------------------------------------------------->>>>>

Mód TDM

Tento mód zvaný TDM (Team DeathMath) Je v podstatě stejný jako Mód DM s tím rozdílem že už hrajete za teamy (Němec,Američan,Rus,Brit=to vám snad taky nemusim říkat :D)...Zde si už přes teamchat nebo teamspeak rozdělit úkoly...Například kde bude teamový sniper,kdo pujde levým křídlem kdo pravým,kdo bude v záloze atd. atd. Bodování je tu stejné jako u DM,stejně tak i znovuzrození

<<<<<-------------------------------------------------------------------------------->>>>>

Mód ctf/ctb

Mód ctf/ctb (capture the flag/capture the beer)...kdo umí angličtinu tak mu samotnému bez vysvětlování dojde že je to zajmůtí vlajky/zajmutí piva...Zde už se můžete pořádně zapotit pokud hrajete proti silným hráčům,tady musíte už trochu takticky myslet kudy půjde protihráč atd.Vaším úkolem je zajmout protihráčovu vlajku a přinést ji k vaší ,,domácké" vlajce a zároven zabránit nepříteli aby vzal tu vaši a odnesl ji k jejich vlajce.měli by jste si rozdělit úkoly jako třeba kdo bude krýt vlajku/pivo a kdo půjde pěkně do útoku-ale proim vás takticky....Né že pošlete Snipera do první řady a vy si budete čekat se samopalem někde pěkně v křoví.Bodování je na serverech různé...nejčastěji 5-7 bodů za donesení vlajky za vrácení své vlajky na místo dostanete 0-2 body.

<<<<<-------------------------------------------------------------------------------->>>>>

MóD SaD

Mód SaD (search and destroy) je velmi oblíbený,možná nejoblíbenější mód,hodně se s ním setkáte v této válečné fansite. Váš úkol je jednoduchý:

Spojenci (Rusové,Briti,Američani) mají za úkol jít podle kompasu na místo A nebo na místo B a položit (v CoD plantnout) bombu.Plant bomby jsem měřila a je to 5 sekund. Bombu musí bránit 1 minutu před němci,kteří ji chtějí deaktivovat (defúznout). K místu A nebo B se briti musí dostat do 2-3 minut (podle serveru).

Němci mají za úkol bránit obě místa (A,B) aby se k nim britové nedostali a nepoložili bombu.Když už se tak stane úkolem němce je jít podle kompasu k hvězdičce známé ze singlplayeru a deaktivovat (defuznout)bombu než vybuchne...na to máte minutu...Největší bezpečnost deaktivování bomby je když zabijete všechny protivníky...Defůzování trvá 10 sekund,pokud to nestihnete,tak objekt vybuchne a budete zabiti...Tím pádem jste nesplnili úkol a vyhrávají Britové.

Takhle probíhá kolo....Na serverech je většinou kolem 20-22 takových kol...jedno vyhrané kolo-jeden bod.Vyhrává ten team který má víc bodů. Zrození je nastaveno tak že když umřete v jednom kole,narodíte se až v druhém.

<<<<<-------------------------------------------------------------------------------->>>>>

Mód HQ

Hq je mód který se nehraje tak často a než jsem pochopila o co vlastně GO tak byl konec mapy.V HQ se snažíte podle compasu přesně najít místo podle hvězdičky a aktivovat rádio...rádio musíte hládat před protivníkem který se ho snaží zničit. Pokud nepřítel ničí rádio tak se vám ukáže Lossing HQ...pokud ho aktivujete tak vám pěží Estabiling HQ.Jak dlouho musíte rádio chránit jsem neměřila,až to změřím tak to sem napíšu.Mód je stejný jak pro spojence tak i pro němce,ne jako v SaD.

Tohle byli nejzákladnější módy CoD...potom jsou módy jako CSaD (counter strike search and destroy),SaD Respawn (můžete se v jednom kole narodit i vícekrát) atd. atd. Ale princip je jen malinko pozměněný,na podstatě se nemění..

Tak toufám že jsem pomohla začátečníkům s touhle hrou a přeji mnoho bodů a málo úmrtí v CoD

Hoj Ufounka

Žádné komentáře
 
......