The Bloody Devils

Jumpy

Druhy jumpů

Druhy jumpů

B-jump-Je to normální obyčejný skok který neni moc daleký ale je nejrozšířenější mezi hráči CoD!!!!

Boostjumpy-jumpy pomocí spoluhráče - moc je nevyužijete,jsou spíš for zábavu!!!

Strafe-jump-Strafe je jump při kterém provádíme pohyb myší a nabíháme na okraj ne zpříma ale trošku ze šikma!!Abych pravdu řekla tak tenhle jump nejde vysvětlit ale musíte ho zkoušet tak dlouho až vám pujde...

Crouch-jump-Crouch jump je asi nejméně používaný jump!!!Jde o skočení a ihned se skrčení!!Tento jump se nepovede vždycky musíte přesně vychytat čas a zmačknout skrčení!!!!

Nade-jump-Tento jump se používá k dostání se na normálně nepřístupné místa!!Musíte si stoupnout na nějakou vyvýšeninu a hodit pod sebe granát těsně před jeho výbuchem počítám tak 4-5 vteřin musíte skočit na požadované místo!!Tento skok vyžaduje dost času na cvik a přesnost!!!

Panzer-jump-Je to podobný jump jako nade ale už z názvu je jasné že k němu nepotřebujete granát ale panzerfaust (bazuku)!!!!

Na délce skoku záleží i na velikosti vašeho FPS možnost jak ho zjistit je napsat do konzole /cg_drawfps 1 a zruší se /cg_drawfps 0!!! Ale i nízké FPS se dá využít jak jsem zjistila s jedním kámošem ( = Tw!nkem) na ARENA jump serveru,kdy měl jeden maďar 20 FPS a hopsal 4x lépe než my :D 

 

Žádné komentáře
 
......